Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Бабуся була права

Я зможу за милю впізнати йде по вулиці танцівницю - її видадуть струнка постава і впевнена хода. Ніщо не залишає більш сильного враження ніж вид жінки, що тримає себе піднесено і прямо.

Не важливо, танцівниця ви чи ні,але чому б вам не скопіювати цю тілесну впевненість? Цей нехитрий секрет здатний миттю скосити десяток з гаком фунтів з середньої частини вашого тулуба. Потренуйтеся, щоб дізнатися, як виглядає хороша постава, і почнете відчувати внутрішню силу і впевненість. Образ, який ви створите,буде зоровим втіленням вашої енергії та здоров'я.

 

Моя бабуся частенько застерігала мене: Встань по струнці і втягни живіт!, А мене ці постійні причіпки жахливо дратували. Зараз, згадуючи минуле, я розумію і ціную її поради. Приймаючи себе такою, яка я є сьогодні (Ступень Д евять), я завжди чітко усвідомлюю,як тримати своє тіло і вирівнювати поставу. Цьому я навчилася багато років тому, коли перенесла важку травму стегна, яка змусила мене зрозуміти, що правильно тримати тіло важливо і потрібно. У міру того як я росла і ставала старше, усвідомленість постави набувала для мене все більшу цінність, забезпечуючи безболісне, впевнений стан.Витягаючись по струнці на весь зріст, ви немов виробляєте внутрішню настройку. Неправильна постава створює зайве навантаження на тіло - і видимість того, що ви на багато фунтів тяже леї, ніж є насправді. У своїй книзі тертям ровка точності для тіла і розуму Карен Войт рекомендує перевіряти поставу наступним способом: нехай хто-небудь виміряє відстань між вашими лопатками, коли ви знаходитесь в типовій позі. Якщо їх розділяє від шести до восьми дюймів *, значить, та частина тіла, що вище їх, непряма і постава сутула. Якщо відстань між лопатками становить від чотирьох до шести дюймів, то постава пряма і верхня частина тіла збалансована правильно.

Знання процесів,відбуваються у вашому організмі з віком, а також розуміння впливу постави може допомогти вам визначити, як ви будете виглядати - і відчувати себе, - коли постарієте. Після сорока починається зменшення зростання. Хоча початкові зміни і непомітні, але вони відбуваються, будучи результатом ослаблення скелетної структури хребта.Жінка на порозі свого 80-річчя зменшується на два дюйми. Таке зношування хребта, а також викликані цим ускладнення внутрішніх органів посилюються також поганою поставою. Не секрет, що поліпшення постави допомагає біомеханіки вашого тіла, сприяючи його здатності правильно рухатися і функціонувати. Крім того,корекція і вирівнювання постави допомагають дихальним і респіраторним функціям, одночасно запобігаючи болю в спині, попереджаючи стомлення і усуваючи інші болі.

Я згадую про усвідомленості постави відразу, як тільки прокидаюся вранці. Перш ніж схопитися з постелі, я деякий час потягуюся всім тілом. Ніколи різко не міняйте положення з лежачого в сидяче. Використовуючи кілька зайвих хвилин, повністю усвідомте, що прокинулися. Поки лежите, витягніть обидві руки над головою, глибоко подихайте,втягуючи в себе живіт і примушуючи його м'язи працювати. Лежачи на спині, постарайтеся так розташувати хребет, щоб всі його частини виявилися притиснутими до ліжка, після цього відчуєте довжину вашого тіла. На кілька секунд чітко уявіть собі всі цілі майбутнього дня. Зосередьтеся на позитивному враженні про себе. Потім,зігнувшись калачиком і повільно переносячи центр ваги вашого тіла за допомогою рук і передпліч, підніміться, сядьте прямо, втягніть усередину м'яза живота, високо підніміть голову, кілька разів глибоко вдихніть, а потім встаньте з ліжка і почніть день із розумової та фізичної усвідомленістю.
Розклейте в різних місцях вашого житла письмові нагадування типу встань і випрямися, походи з піднятою головою, походи як балерина, втягни в себе живіт і т. д. Якщо ваша робота вимагає багатогодинного сидіння - влаштовуйте перерви протягом усього дня. Вставайте, ходите, пийте воду (Ступень Д ва), потягуйтеся.Уявіть себе на один дюйм вище.
Потримаєте так, ніби вас тягнуть за мотузочку, прив'язану до верхівки. Коли відчуєте свою тілесну сутність, навчитеся тримати тіло з прямою поставою і при цьому приємно посміхатися - тоді ці якості перейдуть у вашу постійну звичку. Намагайтеся робити ці вправи, сидячи за робочим столом,стоячи в черзі або походжаючи по рядах універсаму. Ви виявите, що результат позначиться дуже швидко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити