Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сміх - це дихання

Це п'ятихвилинне вправу являє собою один із способів застосування дихання як інструменту для здійснення позитивної зміни в нашому житті. Але є й інші, і одним з найбільш ефективних є сміх.

Сміх - це чудове і незвичайне явище, яке знімає напругу м'язів і розслабляє їх,одночасно вільно пропускаючи повітря через легені. Я прекрасно знаю, що при травмі останнє, що вам хочеться, - це сміятися. Проте посміятися було б найкраще.

 

Зцілюють властивості сміху описані в багатьох дослідженнях. З нами відбувається незліченна кількість фізіологічних явищ, і це оче видно, але я не уявляю собі чого-то більш важливого, ніж ослаблення того напруги, що заважає нам ефективно дихати. Не дарма ж ми говоримо легше дихається, коли позбавляємося від тривог.

Я заново відкрила для себе чудо сміху, коли пройшло кілька місяців після мого розлучення. Багато разів, буваючи з друзями в кіно або вечеряючи з ними, я примушувала себе пирснути з ввічливості,реагуючи на розказаний анекдот або дотепну жарт. Однак вичавлений з себе сміх чи не гірше, ніж його відсутність, адже він вимагає ще й додатки розумових зусиль.

 

Одного разу, перемикаючи будинку канали телевізора, я випадково натрапила на фільм Аероплан. Сама не знаю чому, але Леслі Нільсен мене завжди забавляв, і я неуважно почала дивитися,сподіваючись відпочити разом з коханою коміком.

Подивившись кіно кілька хвилин, я встала, щоб налити собі попити. Проходячи повз дзеркало, я глянула на своє відображення і помітила, що особа перекосила застигла посмішка. Так дивно було застати себе в момент справжньої насолоди! Повернувшись до телеекрану,я знову поринула розвазі блазенськими кривляннями Нільсена. Я й сама не знаю, в який момент почала голосно сміятися, від чого по обличчю струмком потекли сльози.

Під кінець фільму я відчула себе промінь ше, ніж будь-коли за останні місяці. Мої пле чі розслабилися, щелепу розтулилась, а - що краще всього - дихання стало рівним, повільним і глибоким.Ніякої лікар не зміг би прописати мені кращого ліки. Задоволення повернулося до мене, і це відчувалося так життєствердно!

У кінцевому рахунку мені вдалося повернути в колію своє життя, гідність і впевненість у собі. Я заново відкрила для себе невідомі мені раніше властивості сміху і твердо вірю в те, що саме сміх,а також п'ятихвилинні дихальні процедури допомогли мені відновити рівновагу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити