Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що заважає вам перетворитися з товстого в стрункого

Однією з причин виникнення почуття безнадійності, яке ви зараз, ймовірно, відчуваєте, є боязнь незвіданого шляху, на який ви вступили. Ви поки не знаєте, що вас чекає попереду. Напевно, ваш внутрішній голос голосно запитує: Ну і коли ж ми приступимо до справи,коли сядемо на дієту Інни Воловичева? Який же нісенітницею я займаюся! Я хочу схуднути, а не відповідати на якісь безглузді питання. І взагалі, де мій біфштекс?

 

Нетерпіння ... прокляття і мука

Одна з найнебезпечніших пасток, що підстерігають того, хто прагне знайти природно струнке тіло і навчитися вести себе, як худий від природи людина,- Це нетерпіння і бажання поквапити події. Але поспіх майже завжди небезпечна. Я називаю таку поведінку перевищенням швидкості, і, можете повірити, воно ніколи не приносить успіху.

Порочне коло, в який потрапили ті, хто весь час поспішає

Відзначте ті з наведених нижче подій, які створюють порочне коло,коли ви занадто поспішаєте схуднути дотримуючись, припустимо, дієти Маргарити Корольової:

• Я починаю поспішати.

• Я починаю чинити так, як властиво товстунам, а не так, як роблять природно стрункі люди.

• Я починаю розуміти, який я поганий, і караю себе.

• Я починаю переїдати.

• Я починаю розуміти, що поступаю погано,і ще більше караю себе.

• Я здаюся або, намагаючись схуднути ще швидше, перед приймаю радикальніші дії.

• Я терплю невдачу і знову починаю переїдати.

Ви й самі розумієте, що це однозначно програшна ситуація. Якщо на шляху туди, де ви все життя будете природно худим чоловіком,ви почуттю ете ознаки перевищення швидкості, це сигнал зупинитися. Переведіть подих. Насолоджуйтеся ароматом квітів. Розслабтеся. Якщо вам від цього стане легше, побити подушку, стукайте по ній кулаками і кричіть, поки не виб'єтеся з сил, або вирушайте на довгу прогулянку і повертайтеся,тільки коли заспокоїтеся і будете готові неквапливо й грунтовно практикувати спосіб життя людини, худого від природи.

Це здається безнадійним
Знаєте, який кращий спосіб передбачити, як ви будете вести себе і діяти в майбутньому? Пригадати, як ви вели себе і що робили в минулому. Перегляньте зроблені вами записи. Ми мало змінюємося з часом, якщо в житті не відбувається будь-яких кардинальних змін.Скільки разів ви приймали рішення позбутися зайвої ваги?
Скільки разів вам вдавалося знизити вагу, але тільки для того, щоб набрати його знову?
Перерахуйте дієти і комплекси вправ, які ви починали виконувати:
Якщо у вас є стільки причин позбутися лиш нього ваги і більше не набирати його, чому ж, на вашу думку,ви досі боретеся з цією проблемою?
Скільки разів ви обіцяли собі вжити щось, що підтримувало б вас у вашому прагненні знизити вагу і більше не переїдати, а потім самі ж порушували свої обіцянки?
Ви вмієте стримувати дані самому собі обіцянки у всіх сферах життя, схоже, крім цієї.Якщо ваше бажання стати природно струнким людиною вимірюв ряется тим, наскільки послідовні досягнуті вами результати, то можна зробити висновок, що вас цілком влаштовує ваша повнота і переїдання. Неважливо, що ви стверджуєте, робите, обіцяєте собі ... ви все одно такий, який є. Ось він ви, товстий!Зараз ви вже напевно гризете себе за це, але постійте, чи не краще замість відчаю проявити деякий цікавість? Як людина, цілком заслужи вающий довіри у всьому, виявляється абсолютно неспроможним, коли мова заходить про харчування і його власній вазі? Невже ви начисто позбавляється розуму, коли в полі вашого зору потрапляє яка-небудь їжа?
Якщо б ви не знаходилися в епіцентрі цієї ситу ації, а були неупередженим стороннім досліджень телем, не запідозрили б ви, що справжня проблема полягає в чомусь іншому? Може бути, ви йдете не тією дорогою і тому не можете стати таким, ка ким прагнете?

Додати коментар


Захисний код
Оновити