Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Настрій на схуднення

Настрій на схуднення - важлива складова процедурпи ефективного зниження ваги. Беручись за таку справу, як схуднення, вам здається, що потрібен учитель, провідник у вашому Прихованому Світі, в якому закладені всі необхідні вам ресурси. Ну або хоча б докладна методика (настрій на схуднення), що пояснює все крок за кроком. Але є і свого роду психологічний практикум - настрій на схуднення, що допомагає вам самостійно налаштувати свою підсвідомість і свій організм на зниження ваги. Настрій на схуднення - це хороший спосіб донести до свого таємного «я» ідею оздоровлення та стрункості. Спробуйте - і ви обов'язково побачите результат!

 

Настрій на схуднення. Крок № 1.Приляжте і розслабте всі ваші м'язи. Відчуйте, як розслабляється живіт, ноги і груди. Руки стали м'якими і важкими, лежать уздовж торса. Розслаблені спина і шия. Ваше особа абсолютно знерухомлені і повністю розслаблене. Ви дихаєте легко і вільно.

Настрій на схуднення. Крок № 2. Уявіть собі сонячний літній день. Ви прогулюється в лісі,милуєтеся зеленими кронами дерев, слухаєте птахів. На вас надітий красивий літній наряд, ви відчуваєте легкість і радість.

Настрій на схуднення. Крок № 3. Ви прогулюється по лісовій галявині, збираєте букет польових квітів. Ви наповнені почуттям умиротворення.А поруч серед камінчиків дзюрчить струмочок ... Ви проходите вгору за його течією і потрапляєте до лісового джерела, що пробився із землі. Ви наближаєтеся до цього природного джерела життєвої сили, зачерпує повну пригорщу джерельної води, вмиваєтеся і п'єте цю дивно смачну рідину.Потім ви проходите за течією струмка до невеликого лісового озера. Ви знімаєте ваш одяг і потрапляєте з головою. Ваше тіло відчуває, як чиста холодна вода позбавляє його від втоми і дарує здоров'я і бадьорий настрій. Ви виходите з води і підставляєте тіло під теплі сонячні промені, і ваша шкіра із задоволенням поглинає їх енергію і тепло.Ви відчуваєте, що вас наповнює колосальна життєва сила.

Настрій на схуднення. Крок № 4. Життєва сила наповнює вас, животворить! Ви змінюєтеся: народжується струнке, гнучке і молоде тіло. Ваш зайву вагу швидко-швидко і безслідно зникає, ні краплі жиру. Ви відчуваєте своїми долонями пружну, струнку талію.
Настрій на схуднення. Крок № 5. Ваша хода швидка, що летить, але легка.Ваше тіло практично невагоме. Ви здаєтеся пушинкою на вітрі, яка відривається від землі і злітає все вище і вище над світом, під самі хмари. Ви можете милуватися полями, річками і лісами з висоти пташиного польоту. Як же все-таки прекрасний цей світ! І як він досконалий!
Настрій на схуднення. Крок № 6. Після того, як ви насолодилися польотом,ви повертаєтеся на м'який килим зеленої трави, дихайте свіжим цілющим лісовим повітрям. Ваші легені наповнюються цілющим киснем, а кров розносить його по організму. Серце б'ється чітко і рівномірно, допомагаючи кисню дійти до кожної клітинки вашого тіла. Жива енергія бадьорить вас, оживляє тіло і животворить! Шлунок, печінка,нирки і кишечник працюю прекрасно. Сильна і міцна, ваша молода печінка нейтралізує токсини, проводить повну очистку крові. Ваші нирки прекрасно виводять солі і шлаки, позбавляють організм від зайвої рідини. Ваші суглоби, зв'язки і м'язи омолоджуються. Судини набувають міцність і еластичність. Все ваше тіло працює як єдине ціле,сильне ціле, гармонійне ціле. Кожна клітинка очищається і омолоджується. Поліпшуються увагу, пам'ять, інтелект.
Настрій на схуднення. Крок № 7. Скажіть самі собі:
«Я - гарний, здоровий і сильний чоловік! Я безстрашно і впевнено йду тільки вперед. Мій організм з кожним днем ​​стає здоровішою і зміцнює захист проти всіх хвороб.Старі хвороби і недуги залишають моє тіло. Усередині мене вкорінюються життєстійкість і життєлюбство. Я завжди радію змінам, які трапляються зі мною. Моя душа співає від щастя, а я радію життю ».
Настрій на схуднення. Крок № 8. І знову ви опиняєтеся на лісовій галявині. У вас витончена фігура, міцне і молоде тіло. Ви бачите себе такою,який були в 20 років, який могли б бути. Відчуваючи заряд енергії і прилив життєвої сили, ви з насолодою потягуєтеся, напружуєте груди, спину, ноги.
Настрій на схуднення. Крок № 9. Втягніть живіт і витягніть все тіло в пряму струну.
Настрій на схуднення. Крок № 10. Розслабтеся і знову потягніться.
Настрій на схуднення. Крок № 11.Вдихніть на повні груди.
Настрій на схуднення. Крок № 12. А тепер одночасно з вдихом підтягніть руки до грудей, зберіть в кулаки всі свої хвороби, недуги і шкідливі звички і на видиху різким рухом відкиньте це від себе. Тепер ви звільнилися! Вашим вибором стало здоров'я! Ви вибрали життя!

Додати коментар


Захисний код
Оновити