Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Лікувальне голодування

"У цій газеті знову пишуть про неймовірне дії лікувального голодування. Якщо так багато людей голодує, значить, в цьому щось є. Невже я не скину вагу, якщо не буду (майже) нічого їсти?" У вас теж виникали подібні думки про голодування? Так думають багато людей з надмірною вагою.На перший погляд підрахунки дійсно виглядають переконливими: нуль калорій + використання накопиченої в надлишку енергії = струнка фігура. Фактично під час голодування організм перемикається на харчування зсередини, звертаючись до власних енергетичних запасів і таким чином забезпечуючи себе необхідними поживними речовинами.

Протягом тисячоліть люди на всій земній кулі голодують, сидять на дієтах (наприклад, на дієті Протасова або дієті Лариси Доліної), встановлюючи для себе норми прийому їжі і поставляючи в організм калорії у вигляді супів і овочевих соків. Таким чином токсини, що накопичилися в організмі (не в останню чергу через неправильне харчування),повинні руйнуватися. Голодування має поліпшити самопочуття і запобігти захворювання. Необхідно засвоїти, що доцільніше відмовитися від непомірного споживання ласощів і звернути увагу на цілеспрямоване харчування.

 

Проте, для зниження ваги лікувальне голодування не підходить, навіть якщо за добу ви втрачаєте в середньому 400 грамів ваги.Позитивний результат не втримається тривалий час, тому що ви не змінили свій режим харчування. Той, хто хоче позбутися жирових відкладень застосувавши голодування, ризикує отримати серйозні проблеми зі здоров'ям. Організм отримує енергію не тільки з жирових відкладень, він відбирає життєво важливий білок з м'язів і органів.Особливо часто це відбувається, якщо людина не зовсім здоровий.

Голодування, мабуть, слід розглядати як обмежене часом початок зниження ваги. При цьому необхідно неодмінно поговорити з лікарем і пройти докладне обстеження.

Голодування викликає почуття щастя?

Люди, практикуючі лікувальне голодування,все частіше і частіше говорять про позитивний вплив тимчасової відмови від їжі на психічний стан. Шляхом відмови від їжі можна краще розібратися в багатьох укорінених моделях поведінки і змінити їх. Так розкриваються неймовірні резерви енергії, значно підсилюють почуття власної гідності. І, звичайно,формується зовсім нове сприйняття організму. Всі ці зміни приписують очищувальну силу голодування. Дійсно, під час голодування активізуються позитивні емоції. Правда, вони не є реакцією на фізичне "очищення". Як і в багатьох випадках, наші гормони відповідають за гарне самопочуття, хоча ми виснажуємо себе.При уменьшающемся надходженні калорій значно посилюється вироблення серотоніну аутогенного гормону гарного настрою. І від цього у багатьох голодуючих виникає почуття ейфорії, яка кілька днів поспіль діє подібно антидепресивний засіб. Але якщо ваш організм не знаходиться в хорошій формі,від таких позитивних емоцій необхідно відмовитися: надто великий ризик для здоров'я.

Кому голодування протипоказане?

Застосовувати лікувальне голодування можна тільки під наглядом лікаря. Відмова від їжі може бути серйозним навантаженням навіть для повністю здорового організму. Вагітним і годуючим жінкам, а також людям, страждаючим яким-небудь захворюванням, Дітям і підліткам взагалі не можна голодувати, оскільки симптоми виснаження можуть проявитися досить швидко (що подіє і на дитину, якщо жінка вагітна або годує грудьми).

Тим, хто страждає діабетом I типу, голодування зовсім протипоказано з причини неправильного обміну речовин.При діабеті II типу голодувати можна тільки під найсуворішим контролем лікаря, прийом деяких медикаментів в цьому випадку протипоказаний. При інших хронічних захворюваннях неправильне голодування може призвести до тяжких порушень здоров'я, таким як утворення каменів у нирках, порушення серцевої діяльності або подагра.

Додати коментар


Захисний код
Оновити