Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Аквааеробіка для схуднення

Аквааеробіка для схуднення - перевірений спосіб. Чи відомо вам, що аквааеробіка - це приємний і одночасно ефективний спосіб позбутися целюліту? Це досягається за допомогою ефекту гідромасажу, який створюється у воді. Ваша шкіра стає підтягнутою і пружною. Аквааеробіка для схуднення також може поліпшити сон, підняти настрій,заняття у воді не втомлюють, що робить її корисною для вагітних жінок.

 

Аквааеробіка для схуднення має свої переваги. Це в принципі, та ж сама аеробіка, яку виконують у воді. Вода допомагає практично повністю приховати наші тіла, і можна займатися, не відчуваючи ніяких комплексів і не соромлячись свої фізичних недоліків.Вода зменшує масу тіла, і займатися стає легше, але опір робить вправи ефективними.

У воді теплокровна тіло намагається зігрітися, навіть якщо температура комфортна для нас, тому обмін речовин відбувається швидше, і кілограми спалюються буквально на очах. При заняттях створюються вібрації води, які, як уже говорилося,прибирають целюліт і роблять тіло підтягнутим, контури фігури чіткими, а шкіру - пружною. М'язи зміцнюються, але м'язова маса не росте, тому тіло виглядає струнким і міцним.

Завдяки своїм плюсів, аквааеробіку частіше вибирають люди пишних форм для того, щоб схуднути. І коли вага стане стабільно знижуватися,не страшно буде перейти до традиційних занять у спортивних залах.

Аквааеробіка для схуднення має також і протипоказання: не можна займатися при наявності у вас циститу, генітальних інфекцій, під час застуди. Перед початком тренувань краще проконсультуватися з лікарем.Так як же все таки проходять заняття аквааеробікою для схуднення? В принципі, система для них стандартна: спершу розминка, потім основні вправи, робота над проблемними зонами, і врешті розтяжка. Звичайні вправи виконують у воді: бігають, крокують і стрибають, роблять махи ногами і руками, обертаються навколо своєї осі,виконують подібні на танцювальні рухи. Вправи показує інструктор, але можна займатися і самостійно, в звичайному басейні.

Для занять зовсім не обов'язково вміти плавати. Якщо ви будете займатися в басейні з інструктором, ви можете попросити спеціальний аквапояс. Але й без нього буде складно піти на дно, адже ви будете займатися або на невеликій глибині, приблизно по пояс, або ж тримаючись за поручні.Для створення більшого навантаження при вправах вам можуть видати спеціальні рукавички, які підсилюють опір води, ласти або чоботи, обтяжливий пояс, аквагантелі та інші пристосування, так що навантаження буде для вас досить важкою. При собі необхідно мати гумову шапочку і закритий купальник.

І що найприємніше, так це те,що за один місяць занять аквааеробікою при визначенні дієти можна скинути більше 6 кілограм!

Сьогодні відомо досить багато вправ для занять у воді, ми можемо навести вам декілька найбільш поширених, спираючись на які, ви зможете скласти для себе власну програму. Хоча найкраще буде займатися, звичайно,з інструктором.

Аквааеробіка для схуднення. Вправа 1. Біг на місці, рівень води має бути при цьому по груди. Коліна потрібно піднімати високо, а руками рухати так само, як ви рухаєте при звичайному бігу. Втім, можна бігати не тільки на одному місці, але і вперед по басейну, головне, не менеше 15 хвилин.

Аквааеробіка для схуднення. Вправа 2.Робота над стегнами і сідницями. Поверніться до поручнів, рівень води по груди. Підніміть випрямлену праву ногу якомога вище, відведіть її назад і повільно опустіть. Спина повинна бути прямою. Вправа повторюється 15 разів для кожної ноги.

Аквааеробіка для схуднення. Вправа 3. Тримайтеся за поручні, невисоко підстрибуйте,повертаючи при цьому тулуб черзі вправо і вліво. Таким чином, опрацьовуються косі м'язи живота і м'язи рук. Тривалість цієї вправи - кілька хвилин.

Аквааеробіка для схуднення. Вправа 4. Встаньте спиною до бортів басейну, зіпріться на них. Підігніть ноги і почніть виконувати схрещували рухи ногами («ножиці»),або «велосипед».

Аквааеробіка для схуднення. Вправа 5. Початкове положення - як і при вправі 4, але тільки варто підтягувати коліна вгору, до грудей і потім повертайтеся у вихідне положення.

Аквааеробіка для схуднення. Вправа 6. Піднімайте ноги прямо по пояс, так ви можете пропрацювати стегна і сідниці.

Аквааеробіка для схуднення.Вправа 7. Рівень води - по пояс. Покладіть перед собою що-небудь плаваюче, наприклад, пінопласт. Потім покладіть на нього долоні і натисніть, намагаючись опустити під воду. Спину потрібно тримати рівною, виконуючи цю вправу, тривалість його - 2-3 хвилини. З його допомогою опрацьовуються грудні й м'язи рук.

Аквааеробіка для схуднення. Вправа 8.Початкове положення - встаньте і зіпріться об бортик. Затисніть м'ячик між ніг і постарайтеся опустити їх вниз. Так опрацьовується внутрішня частина стегон і м'язи преса. Виконується це вправу 3 хвилини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити