Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Голодування для схуднення

Голодування для схуднення людині відомо ще з незапам'ятних часів. Первісні люди знали його як єдиний спосіб лікування. Людина, поранений або хворий, голодував, бо йому так підказував інстинкт самозбереження.

Сьогодні більшість людей є рабами свого шлунку. За цілий день вони снідають, обідають,вечеряють регулярно і за розкладом практично все життя. Коли прийде час прийому їжі, вони поглинають її незалежно від того, голодні вони чи ні. Тіло страждає від поганого і надлишкового харчування, яке часто стає причиною проблем зі здоров'ям.

 

Практично щоранку після пробудження обиватель йде снідати, це означає,що розум підпорядковується шлунку. В результаті виробленого рефлексу шлунок вимагає сніданку. По ідеї, організм вночі не споживав енергію, а значить підживлення йому і не потрібна. Тоді чому ж після відпочинку нам необхідний сніданок? Треба дати собі установку, що їжа «заробляється» фізичною активністю.

Слід підкорятися в першу чергу розуму,а не плоті, і не потурати своєму організму, який звик отримувати їжу «по годинах».

Професор Арнольд Ерест, один з великих світових фахівців з харчування, висловив це так: «Життя - це трагедія харчування!» Багато хто не дають навіть невеликого відпочинку своєму шлунку, і як говориться в старому вираженні: людина копає собі могилу ножем і виделкою.Голодування для схуднення визнано одним із самих природних методів очищення організму, пропонований самою природою. Віруючі люди визнають той факт, що, коли людина голодує, він довіряє свою долю Всевишньому, який приймає таку жертву і щедро обдаровує людину духовним і фізичним очищенням тіла. Але варто пам'ятати,що голодування для схуднення є чистильником, а не ліками від усіх хвороб.

Коли людина голодує, то енергія, раніше витрачається на засвоєння їжі, тепер витрачається на виведення отрут з організму. Якщо людина бажає очистити організм, то йому потрібно дати тілу фізіологічний спокій, тобто перестати постачати в нього їжу,тобто почати голодувати. Під час такого спокою відновлюються життєві сили, які і виводять отрути і шкідливі речовини з організму. Голодування для схуднення - це внутрішнє очищення і зцілення.

Часто люди задаються питаннями: чи можна за допомогою голодування ефективно схуднути? І на скільки швидко можна схуднути, припинивши є.

Так, часто голодування допомагає ефективно позбавитися від зайвих кілограмів. Можна швидко знизити свою вагу завдяки лікувального голодування, проте варто пам'ятати, що цей метод має свої особливості.Вага при голодуванні для схуднення людина втрачає швидко. За день на самому початку голодування організм втрачає від 100 грам до одного кілограма ваги, залежить це від фізіологічних особливостей людини. Тобто за тиждень правильного голодування для схуднення цілком можливо скинути 5-8 кілограм.Але для такого голодування слід підготуватися: якщо ви вперше в житті вирішили випробувати цей спосіб на собі, варто спершу очистити організм, голодуючи протягом двох-трьох місяців по 24-48 годин раз на тиждень. Рекомендується крім того прочитати спеціальну літературу за правилами лікувального голодування,а краще звернутися до фахівця за порадою і грамотної консультацією. Головне пам'ятати: курити, пити ліки і все подібне під час голодування категорично не можна!

Часто людей хвилює: чи повернуться кілограми, втрачені після голодування для схуднення?

Так, повернуться. Більше того, він може перевищити початковий на 5-10 кілограм.Чому ж так виходить?

Під час голодування для схуднення вага убуває. Але після виходу з нього, кілограми починають з такою ж швидкістю повертатися і в таких же пропорціях, у яких вони і йшли. Часто термін голодування і термін повернення ваги збігаються за тривалістю. Паралельно збільшуються фізичні сили,поліпшується самопочуття і настрій, хворобливі симптоми просто зникають. Нормалізується артеріальний тиск, пульс стає рівним і стійким, стілець стає нормальним. Підвищений апетит і поліпшене настрій після голодування тримаються приблизно в 1,5-2 рази довше, ніж тривало саме голодування.

Додати коментар


Захисний код
Оновити