Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Схуднення стегон і сідниць

Схуднення стегон і сідниць відбувається найповільніше. Сьогоднішня статистика свідчить нам, що практично у 70% жінок фігура має вигляд «груші», і зниження ваги стає для них цілим випробуванням: кілограми губляться, піджаки і кофтинки починають на них висіти, але брюки і джинси все так само не можуть застібнутися з-за проблем схуднення в стегнах і сідницях.

 

Звичайно, змінити ті пропорції тіла, які в нас заклала природа, практично не можливо: ширина грудної клітки або розміри таза, як не крути, залишаються завжди однаковими. Але от позбутися від надлишків жиру на певних частинах тіла або набрати м'язову масу - це цілком здійсненна задача.Якщо у вас зовсім невеликий надлишок маси тіла, нормальна вага і відсутнє почуття внутрішнього дискомфорту, то можна і не знижувати масу тіла, а всього лише виконувати вправи для всіх груп м'язів, у тому числі, і для схуднення стегон і сідниць, і намагатися дотримуватися правил здорового харчування. Якщо ж ваша нижня частина тіла вас не влаштовує,і вибрати одяг, особливо спідниці та брюки, стає не так легко, значить, вам пора худнути.

Якщо стегна - це ваша проблемна область, значить, саме в ній зосереджені «жирові пастки», тобто в цій зоні відкладається 85% зайвих калорій, якщо калорійність раціону перевищує рекомендований рівень.Обсяг сідниць і стегон зазвичай можна зменшити при простому схудненні тіла. Поки не відомі особливі дієти або продукти, які зменшують обсяг саме нижньої частини тіла. Дотримання дієт і регулярні заняття спортом допомагає зменшити всі обсяги. Варто не забувати, що голодування і занадто сувора дієта зганяють жир з місць, де його найменше.Це означає, що ви ризикуєте ще більше зменшити і без того худу верхню частину тіла, а обсяги стегон і сідниць залишаться колишніми, причому будуть сильно виділятися.

Так що ж можна споживати в їжу, щоб позбутися від жиру на стегнах і сідницях?
Харчуватися, щоб схуднути в стегнах і сідницях, потрібно дріб - не менше ніж п'яти разів на день. Вся справа в тому, що поглинаючи великі обсяги їжі за раз, організм виділяє багато інсуліну. Саме він відповідає за накопичення зайвого жиру в організмі.І найчастіше він накопичується саме на стегнах і сідницях. Але якщо обмежуватися маленькими порціями, то накопичення буде незначним або ж взагалі не буде відбуватися.
Також для схуднення стегон і сідниць важливо правильно вибирати продукти харчування. Вони повинні містити достатньо білка, клітковини, потрібно виключити цукор, солодощі,білий хліб. Бажано скоротити до мінімуму вміст простих вуглеводів в їжі, можна споживати трохи меду, сухофруктів - приблизно 30 грам в день. Важливо контролювати кількість жиру - не більше 30-40 грамів на добу. Потрібно відмовитися від соусів, олії (можна споживати 10-15 грам рослинного масла в одну добу), майонез,решта корисні жири одержують із молочних продуктів, яєць, масла і риби. Рекомендується більше їсти овочі в сирому вигляді, несолодкі фрукти, цитрусові сприяють утилізації жиру. Необхідно виключити газовані напої, горіхи, насіння, солодкі морси і соки, жирне м'ясо.
Дієтологи рекомендують для схуднення стегон і сідниць такий список того,що можна їсти за день:
  • 150 г сиру, риби або нежирного м'яса,
  • овочі в обсязі 250-300 г (крім буряків, моркви і картоплі),
  • наслідках фруктів - 200 г,
  • вироби з цільного зерна - хліб, каша або хлібці, приблизно 100-150 г,
  • масла рослинного не більш 2-3 чайних ложок,
  • 1 яйце круто,
  • споживання води - 1,5-2 л на день.
Також хорошим помічником в боротьбі за стрункість стегон і пружність сідниць є фітнес. Існує ряд вправ, спрямованих на схуднення саме в області стегон і сідниць. Не варто нехтувати і аеробікою: заняття на велотренажерах, степперах або періодичний біг «запускають» процес спалювання зайвого жиру,а спеціальні гімнастичні вправи і розтяжка допоможуть сформувати гладкі контури вашого тіла. Для зменшення контрасту між стегнами, сідницями і «верхи» рекомендується робити силові вправи для плечей, рук, грудей і спини, тоді їх параметри трохи збільшаться і різниця буде менше помітна.

Додати коментар


Захисний код
Оновити