Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж для схуднення

Масаж для схуднення не тільки дозволить вам скинути зайву вагу, але і отримати задоволення. Часто люди думають, що великий і пишний живіт може бути тільки у повних дам. Але він також може бути ознакою вагітності або того, що в організмі є деякі порушення. Наприклад, живіт часто росте через неправильне харчування.

 

Тим,хто хоче мати плоский і підтягнутий животик, необхідно регулярно робити спеціальний масаж для зменшення живота. Він допомагає не тільки позбутися від зайвого об'єму на талії, але і поліпшити загальний стан шкіри живота, уникнути появи розтяжок. Також цей масаж може поліпшити травлення.Для досягнення потрібного вам результату необхідно просто виконувати масаж кілька хвилин один раз на день і робити це регулярно.

Особливих навичок вам для виконання такого масажу не знадобиться, але необхідно суворо дотримуватися декількох правил, щоб виконати масаж для схуднення правильно.

По-перше, перестаньте лінуватися,намагайтеся робити його нормально, але без особливого фанатизму.

По-друге, проводите масаж або за годину до їжі, або після закінчення двох годин після неї.

По-третє, для досягнення найкращого результату рекомендується підтримати масаж збалансованим харчуванням, а про улюблені солодощі та солодкі напої варто забути.Існує кілька різновидів масажу для схуднення. Найпростіший з них - щипковий вид масажу. Для досягнення певних результатів вам не знадобиться додаткових приладів і пристроїв.

Безпосередньо перед самим масажем для схуднення необхідно розігріти м'язи живота і розім'яти їх.Після ляжте на спину на горизонтальну рівну площину і почніть легенько пощипувати свій живіт за годинниковою стрілкою. Відтягувати шкіру потрібно з кожним разом все більше і більше.

Виконувати щипковий масаж для схуднення варто до того часу, поки шкіра не стане червоною. Такий вид масажу чудово допомагає розгладити шкіру і тонізувати її. Але найчастіше цей масаж використовується в якості підготовчого або додаткового масажу.

При масажі для схуднення відмінно допоможуть спеціальні баночки з силікону,придбати які можна в будь-якій аптеці. Вид масажу з такими банками може позбавити від зайвого жиру на животі в дуже короткі терміни. Перед початком масажу шкіру необхідно змастити масажними маслами, в які рекомендується додати трохи розмаринового масла.

Ще один ефективний вид масажу для схуднення живота - це медовий масаж.Але для нього необхідно використовувати тільки найсвіжіший і хороший квітковий мед. Такий вид масажу позбавляє від зайвих обсягів, дозволяє вивести токсини, зробити шкіру еластичною і пружною.

Для тих, хто любить приймати душ найкращим видом буде водний масаж для схуднення. Роблять його за допомогою спеціальної масажної лійки з сильним напором води,руху стоїть виконувати за годинниковою стрілкою.

Звичайно, один тільки масаж для схуднення може бути неефективним, якщо ви неправильно харчуєтеся і мало тренуєтеся. Зробіть свій вибір на користь правильного раціону і спортивних вправ, і ви отримаєте прекрасний і пружний животик.

Додати коментар


Захисний код
Оновити