Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Пояс для схуднення

Пояс для схуднення зараз одне з найбільш розрекламованих засобів. Зайва вага, як правило, з'являється поступово. І одного разу, дивлячись у дзеркало, ви з жахом помічаєте, що на ваших стегнах утворився шар жиру, а талія згладилася. Тому ви відразу ж вирішуєте, що потрібно худнути, причому, терміново.Але який спосіб вибрати? Адже їх існує величезна кількість. Хорошим варіантом вважаються фізичні вправи. Але якщо у вас немає часу відвідувати спортзал? Може, дієта? Але іноді стан здоров'я або спосіб життя зовсім не дозволяють виснажувати голодом. Хтось вважає за краще використовувати спеціальні таблетки для схуднення.

Треба сказати,що це не найкращий спосіб. Ще одним способом скинути зайву вагу є пояси для схуднення. На сьогоднішній день у продажу є велика кількість їх видів і моделей. Використовуючи такі пояси, можна в найкоротший термін позбутися жирових відкладень в області талії. Їх прийнято ділити на дві групи: пояси-вібромасажери і пояси-сауни.Поговоримо про кожну з них докладніше.

 

Отже, що з себе представляє пояс-сауна? Судячи з назви, принцип його дії грунтується саме на ефекті сауни. Відбувається таке вплив інфрачервоних променів і тепла на проблемні зони. В результаті цього, жир в цих місцях починає стрімко танути. Крім того,з організму разом з ним виводяться і токсини.

Такий пояс-сауна досить простий в застосування. Ви одягаєте його, потім включаєте. Після цього можна продовжувати займатися звичними для вас справами. Наприклад, прибиранням квартири, переглядом журналів, готуванням або пранням. Для досягнення відчутного ефекту достатньо носити його 45-50 хвилин на день.У загальній складності необхідно провести 45 сеансів.

Найвідомішими на сьогоднішній день поясами-саунами є: Вулкан, Sauna Belt, Body Belt. У продажу можна знайти і таку різновид пояса-сауни, як шорти. Їх принцип роботи грунтується на точно такому ж впливі.

Тепер поговоримо про Вібромасажна поясах для схуднення. Якщо, знову ж таки, судити оп назвою, то такі пояси покликані забезпечувати масаж сідниць, стегон і живота. При цьому він не тільки розбиває жирові відкладення, але також всіляко стимулює ваші м'язи, надає їм тонус. Найвідоміші вібромасажні пояси для схуднення - це «Пояс Здоров'я»,Vibratone. Однак використовувати такі пояси можна лише в тому випадку, якщо зайва вага перевищує норму на 10 і більше відсотків.

Перш ніж приступати до користування поясом для схуднення потрібно врахувати деякі правила і нюанси. Наприклад, проводити дану процедуру не пізніше півгодини до їжі і стільки після їжі. За її закінченню,необхідно випити склянку води. Адже під час процедури з організму виводиться досить багато рідини.

Існують і деякі протипоказання до застосування таких поясів для схуднення. Це гінекологічні та шкірні захворювання, недавно перенесені операції, вагітність, хвороби мозку, а також серцево-судинної системи.Перед іншими способами для схуднення пояса мають цілий ряд переваг. Наприклад, їх можна використовувати людям будь-якого віку, навіть літнім. Але якщо ви зупинили свій вибір на тому чи іншому поясі для схуднення, то зовсім відмовлятися від інших спосіб необов'язково.Адже збільшити ефективність при поєднанні фізичного навантаження і використання пояса для схуднення можна приблизно в півтора рази. Непогано поєднується пояс і з дієтами.

Одним словом, не потрібно сидіти, склавши руки. Вже сьогодні ви можете почати боротьбу із зайвими кілограмами. Успіхів вам у цьому!

Додати коментар


Захисний код
Оновити