Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фізичні вправи для схуднення

Фізичні вправи для схуднення - саме вірний засіб. Набір ваги вагітною жінкою - явище цілком нормальне. Так влаштовано природою. А ось винуватцем зайвих сантиметрів на сідницях, стегнах і талії вважається гормон пролактин. Він виділяється ендокринної залозою. Дана речовина всіляко сприяє підвищенню апетиту в період вагітності.Багатьох жінок цікавить, як можна скинути зайві кілограми після пологів. Які саме фізичні вправи потрібно для цього виконувати?

 

З газет і журналів ми постійно дізнаємося, що «голлівудські матусі» дуже швидко приходять у форму після пологів. На думку багатьох жінок, ніяких проблем із зайвою вагою у зірок просто немає.Тому й схуднення після пологів для них - це просте і навіть природне справу. Але вони глибоко помиляються. Адже знаменитості теж люди. А весь секрет їх дивовижного схуднення після пологів полягає в тому, що вони дотримуються всіх порадами не тільки дієтологів, але і фітнес-інструкторів.Ці фахівці розробляють для них індивідуальні програми схуднення, які містять у собі дієти і спеціальні фізичні вправи для схуднення.

Звичайно ж, ніхто не вимагає, щоб новоспечена мама виглядала як модель з обкладинки глянцевого журналу. Відновлювати форму потрібно поступово.Спеціальний комплекс фізичних вправ для схуднення, розроблений незрівнянної Сінді Кроуфорд, допоможе вам відновити силу і тонус, а також повернути тілу колишню гнучкість. Виконувати дані вправи може будь-яка жінка, адже вони легкі і безпечні.

Система фізичних вправ для схуднення від Сінді Кроуфорд складається всього з двох частин.Перша їх частина призначена для виконання відразу ж після пологів. А ось до другої частини можна приступати не раніше, ніж через шість місяців після пологів.

Якщо пологи відбувалися природним шляхом, і не було будь-яких ускладнень, то вже наступного дня після народження малюка можна сміливо приступати до виконання цих фізичних вправ. Однак перед цим слід порадитися з лікарем. Фізичні вправи для схуднення, що входять в першу частину, призначені для відновлення м'язів.Адже при пологах вони були перенапружені. Якщо під час їх виконання ви раптом відчули біль або ж дискомфорт, то відразу ж припиняй заняття. А при необхідності викличте лікаря. Згодом перша частина вправ буде використовуватися в якості розминки

1) Фізичні вправи для схуднення: "Кегель". Ви повинні собі уявити,що всіляко стримуєте сечовипускання. При цьому необхідно напружити м'язи навколо піхви, намагаючись утриматися в такому положенні приблизно 10 секунд. М'язи повільно розслаблюємо. Ця вправа спрямована на зміцнення м'язів тазу. Також воно здатне попередити нетримання сечі. Виконуйте його щодня по 3-4 рази на день, по 5 підходів,складаються з 10 повторів.

2) Фізичні вправи для схуднення: "містки й затиски стегон". Лягаємо на підлогу, ноги зігнуті в колінах. При цьому ступні повинні стояти на підлозі. Робимо повільно глибокий вдих, розширюючи м'язи преса. Потім робимо видих. У цьому випадку прес підтягуємо до хребта.Намагаємося одночасно затиснути м'язи тазу і виштовхнути його вгору і вперед. Для зміцнення черевного преса рекомендується виконувати цю вправу по 15-25 повторів в день. З часом ви можете збільшити навантаження. Приміром, на видиху піднімати стегна вгору і виконувати місток. У цьому випадку ви відчуєте,як тягнуться м'язи тазу і передньої поверхні стегон. У положенні містка необхідно затриматися на 20 секунд. Потім повертається у вихідне положення. У такому варіанті вправу виконує 4-6 разів.

3) Фізичні вправи для схуднення: "кішка". Встаємо рачки. При цьому спинка повинна бути прямою, а долоні розміщені по плечах.Коліна знаходяться під тазостегновими суглобами. Робимо видих, вигинаємо спину і підтягуємо куприк трохи вниз і вперед. Голова і плечі розслаблені. Робимо вдих, піднімаємо голову, також прогинаємо спину. Тепер повертаємося у вихідне положення. Ця вправа дозволяє зміцнити м'язи спини, зробити їх більш гнучкими. Для досягнення позитивного результату, необхідно виконувати його 4-6 разів на день.

4) Фізичні вправи для схуднення: розтяжка задньої поверхні стегон. Лягаємо на спину. При цьому одне коліно має бути підтягнуто до грудей, а інше зігнуте під прямим кутом. Стегно тієї ноги, що підтягнута до грудей, потрібно постаратися обхопити обома руками.Постарайтеся витягнути ногу вперед і трохи вгору. У такому положенні необхідно утриматися приблизно на 15 секунд. Потім повертаємося у вихідне положення. Виконується по два повтору, причому, кожною ногою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити