Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кава для схуднення

Кава для схуднення - дуже апетитний і приємний спосіб скинути кілька зайвих кілограмів ваги. Сьогодні ця методика набуває все більше прихильників, тому що в основі рецепта кави для схуднення ми бачимо все ті ж складові: кавові зерна арабіки та робусти. Кава для схуднення завдяки своєму складу покращує самопочуття:

 

-аскорбінова кислота, яка є найпотужнішим антиоксидантом і суттєво зміцнює імунітет;

- Пектини, які виводять з організму токсини та інші шкідливі продукти життєдіяльності організму;

- L-карнітин, необхідний для нормального функціонування м'язової тканини;

- Бромелайн, що нормалізує обмін речовин;

- Хром - пригнічує відчуття голоду,знижує тягу до солодкого і регулюючий апетит.

Важливу роль відіграє і кофеїн. Поряд із звичайним впливом на організм людини у вигляді зменшення сонливості і втоми, підвищення розумової та фізичної активності і працездатності, регулювання процесів збудження в корі головного мозку, хорошою стимуляції травлення,в кава для схуднення кофеїн ще більш підсилює свій ефект.

Найцінніше, що кава для схуднення сприяє спалюванню в нашому організмі саме жирового прошарку. Це цінно, так як будь-яка дієта більшою чи меншою мірою зачіпає не тільки жир, але і веде до зниження м'язової маси і несприятливої ​​дії на м'язи.Також позитивним моментом є те, що цей вид кави для схуднення не має послаблюючу або сечогінним ефектом, що не внесе ніякого дискомфорту у ваше життя, і ви будете почувати себе в цьому плані як звичайно.

Кава для схуднення за своїми показниками тримається приблизно в середині шкали скидання ваги.За допомогою кави для схуднення ви можете розлучитися за місяць приблизно з п'ятьма кілограмами зайвих жирових відкладень. Це дуже добре з багатьох причин. По-перше, різке зниження ваги завжди тягне за собою занепад сил і емоційне перенапруження, чого не допускає кави для схуднення. По-друге,повільний темп зниження ваги (порядку 170 г за добу) дозволить вам вести свій природний спосіб життя, не відмовлятися від активного відпочинку і не приділяти багато часу сну, чого вимагають дуже жорсткі дієти і чого не вимагає кави для схуднення. Більше того, кава для схуднення ще більше додасть вам життєвих сил, збільшить працездатність,вразить вас прекрасним самопочуттям і настроєм.

Більшість дієт постійно супроводжується почуттям голоду, яке зростає в прямій залежності від жорсткості дієти. Це дуже серйозне психологічне навантаження, яку не кожен витримує і кидає дієту. З кавою для схуднення ви нічого подібного не відчуєте. Необхідність постійного перекусу піде в минуле,кількість споживаної вами їжі буде повільно, але неухильно знижуватися до оптимальних меж. Причому оптимальність межі будете визначати не ви, а ваш організм, що дуже добре позначиться на його фізичному і психологічному стані.
У висновку хочеться відзначити, що кава для схуднення виробляється на фармацевтичних підприємствах,однак кави для схуднення не є ліками. Кава пройшло клінічні випробування і довело максимально високу ефективність методики. До кави для схуднення пропонується інструкція, яку необхідно суворо дотримуватися. Зазвичай за інструкцією рекомендується близько 2-3 чашок даної кави. Найкраще кави для схуднення вживати в чистому вигляді,однак допускаються варіанти з додаванням молока або невеликої кількості цукру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити