Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Китайські таблетки для схуднення

Китайські таблетки для схуднення - вельми небезпечний для здоров'я міф. Такий висновок зробили приморські кваліфіковані медики, які займаються порятунком пацієнтів, які повірили в сумнівні якості трав'яних сумішей і китайських таблеток для схуднення з країни по-сусідству і отруїлися. Це ще добре, що все обійшлося без особливо тяжких наслідків.Як нам розповідає ІА "Схід-Медіа" заступник керівника департаменту охорони здоров'я Примор'я Г. Горшунова, випадки негативного впливу на організм китайських БАДів стають вже звичайною справою. Страждають, в більшості, повні жінки, які спробували китайські таблетки для схуднення.

За даними, отриманими токсикологічної службою,щоб пришвидшити процес, вони іноді приймають замість необхідної однієї по кілька таблеток для схуднення, після чого, природно, самопочуття стрімко погіршується. З'являються болі в животі, запаморочення, а також нудота.

 

Особливо небезпечно пити китайські таблетки для схуднення людям, що страждають різними хронічними хворобами печінки, нирок,підшлункової залози, так як починаються стрімкі загострення наявних недуг. Крім того, навіть якщо досягається результат, фактично відразу ж після припинення використання чудо-пігулок (китайські таблетки для схуднення) вага стрімко повертається знову. Токсикологи одним з найбільш небезпечних називають препарат,упакований в довгі стрічки з яскравими ієрогліфами, який іменують "Лідія".

 

У Китаї, за запевненнями медиків Примор'я, швидко зрозуміли, що на такому повальне захоплення наших жінок корекцією своєї фігури можна якісно заробити. У середовищі так званих "помогаек" і перекладачів з'явилися ще й "промоутери",які здійснили своєрідну рекламну компанію в середовищі шоп-туристів, потім деякі зілля супроводили корявим перекладом - і справи пішли успішно.

У нинішній час митники з російсько-китайського кордону мало не щодня вилучають у "човників" об'ємні партії таблеток, призначених для схуднення. Контрабандний вантаж (китайські таблетки для схуднення) вилучається, але його все везуть і продовжують везти, так як попит досить великий.Аналізи показують великий обсяг токсинів в організмі після використання "худих" таблеток. Навіть невідомі хімічні сполуки і натуральні трав'яні збори взагалі неможливо розшифрувати. Китайські фармакологи ретельно засекречують, щоб китайські таблетки для схуднення не змогли ввести пацієнта в оману.І саме китайські таблетки для схуднення провокують отруєння аж до смертельного фіналу, за запевненнями досвідчених фахівців східної медицини, на кожен індивідуальний організм також потрібні персонально підібрані нетрадиційні методики, якщо вже так сильно хочеться.
За словами Галини Горшунова,ще один значимий недолік використання китайських таблеток для схуднення БАДів - вони досить швидко викликають звикання. Напевно, в таємничих пігулках є в наявності певна кодирующая добавка. Швидше за все, це і потрібно виробникам Піднебесної. Чим більше стане попит - тим вище буде прибуток.
Лікарі,безліч з яких і самі постраждали від сучасних ліків для схуднення, рекомендують - кращий метод зберегти фігуру і здоров'я - це сісти на дієту. Її вам пропише в поліклініці кваліфікований терапевт до того ж індивідуально.

Додати коментар


Захисний код
Оновити