Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж живота для схуднення

Безліч людей помилково вважають, що пишний, об'ємний живіт може бути лише у повних жінок, але це зовсім не так. Великий живіт являють собою або ознака вагітності, або точне свідчення того, що в організмі людини існують певні порушення. Наприклад, збільшення живота може відбуватися через не раціонального харчування.Масаж живота для схуднення вам слід здійснювати якщо якщо ви бажаєте мати плоским підтягнутим живіт. За допомогою масажу живота для схуднення ви не просто позбудетеся від непотрібного обсягу, а й значно поліпшите стан шкіри на животі, зможете уникнути формування розтяжок. Крім того,такий масаж живота для схуднення значно допоможе поліпшити ваше травлення.

 

Масаж живота для схуднення

Для того, щоб досягти необхідного результату вам слід тільки здійснювати масаж для схуднення живота систематично по кілька хвилин на протязі дня.

Масаж живота для схуднення не вимагає ніяких особливих навичок,вам лише слід дотримуватися правил щодо здійснення масажу.

- Вам не можна лінуватися, але в цей же час, масаж живота для схуднення слід виконувати без особливого фанатизму.

- Здійснювати масаж живота для схуднення слід або через дві години після їжі, або ж за годину до неї.

- Для того,щоб досягти результатів радять дотримуватися розумного харчування (про обожнювані тортики і смачний пунш слід поки забути зовсім).

Масаж живота для схуднення - види

Самим елементарним видом масажу живота для схуднення виступає щипковий масаж.При його здійсненні вам не знадобляться ніякі допоміжні пристосування і всілякі прилади.

Перед тим, як почати виконувати масаж живота для схуднення, вам слід розігріти і розім'яти м'язи свого живота. Ляжте на спину на рівну поверхню і начините пощипувати себе за живіт. З кожним новим разом слід відтягувати шкіру більше і більше.

Здійснюйте масаж живота для схуднення доти, поки шкіра не стане червоною. Щипковий масаж для живота якісно розгладжує та тонізує шкіру людини. Але цей вид масажу для схуднення живота застосовують, в ролі допоміжного, а так само підготовчого масажу.Для результативного масажу живота для схуднення якісно підійдуть спеціалізовані силіконові баночки, які можна купити в кожній аптеці. Масаж банками позбавить від жиру наявного в області живота у відносно короткі терміни. Перед тим, як здійснити масаж живота для схуднення слід змастити шкіру масажним маслом, в яке, заздалегідь,радять додати ефірне масло розмарину.
Ще одним вельми результативним видом масажу живота для схуднення виступає медовий масаж. Але, для такого масаж застосовувати слід найкращий, а так само виключно найсвіжіший мед (квітковий).
Медовий масаж живота для схуднення не просто позбавить вас від непотрібного обсягу на животі,але і допоможе позбавиться від наявних токсинів, а шкіра стане значно більш пружною і еластичною ніж була колись.
Якщо ви шанувальник душа, то вам, швидше за все, сподобається масаж водний, який виконується за допомогою масажної лійки. Такий масаж живота для схуднення слід здійснювати лише за годинниковою стрілкою,а струмінь води слід робити досить сильною.
Наприкінці слід сказати про те, що для отримання стійкого результату переважніше не просто виконувати масаж живота для схуднення, але і їсти правильні продукти, а також вести активний спосіб життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити