Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чай з молоком для схуднення

Чай з молоком для схуднення виступає в ролі оптимального харчування в розвантажувальні дні з метою сбросітть зайву вагу. ДЧай з молоком для полуденного може бути чорним або зеленим. Давно більш корисним визнаний зелений чай, але для постійно працюючої жінки стане значно важливіше така якість чорного чаю,як істотне підвищення працездатності. Загалом, чай з молоком для схуднення слід підбирати за смаком, можете виконати одну порцію з чорним, наступну із зеленим чаєм, і спробуйте їх обидва.

 

Чай з молоком для схуднення в дії

Основною перевагою цього методу схуднення виступає саме те,що чай з молоком не робить згубний вплив на здоров'я і досить легко переноситься. Само собою, він не абсолютно підходить для тривалих дієт, чай з молоком для схуднення застосовують лише для розвантажувальних днів.

Чай з молоком для схуднення - випробувані рецепти

- Слід підігріти півтора літра знежиреного молока,поки не стануть з'являтися самі перші бульбашки, до кипіння доводити не слід. Покладіть в це молоко дві столові ложки чаю, потім накрийте, і нехай настоїться в перебігу хвилин 5-10. Після вийшов чай ​​з молоком для схуднення слід процідити і пити протягом всього дня.

-Відповідно цим рецептом приготування чаю з молоком для схуднення, чай варто заварювати окремо, і звичайною водою, а коли він настоїться, його слід змішати з молоком (в однакових пропорціях). Чай з молоком для схуднення слід процідити і поставити на повільний вогонь, щоб він потім протягом п'яти хвилин.Чай з молоком для схуднення вже готовий.

- Сама не складне варіація приготування чаю з молоком для схуднення - півсклянки готового чаю додати в півсклянки гарячого молока. Такий чай з молоком застосовується як допоміжний засіб при абсолютно будь-якій дієті,він якісно сприяє посиленню обміну речовин і функціонування органів виділення. Такий чай з молоком для схуднення слід пити не разом з їжею, а в перервах між нею.

Щоб чай з молоком для схуднення надав максимально можливий результат, пити його слід теплим, а для заварювання застосовувати можна чудо чайники родом з Англії.

Додати коментар


Захисний код
Оновити