Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Ванни з сіллю

Ванни з сіллю стимулюють обмін речовин, а також наповнюють шкіру необхідними речовинами і вітамінами. Як кажуть фахівці, сіль має властивості приводити в норму баланс вмісту гормонів, порушення якого ведуть до набору зайвої ваги. За одну таку ванну з сіллю представляється можливим скинути близько 500 грамів надлишкової маси.Крім цього, сольова ванна зволожує шкіру, роблячи її м'якою і ніжною. Не менш велика перевага полягає і у видаленні розтяжок.

 

Ванна з сіллю для схуднення.

Використовуйте в першу чергу скраб для тіла, прийміть душ, а після ванни не змивайте з себе сіль.

Ванна з сіллю для схуднення передбачає 100 грамів солі,можете довести це значення до 1 кілограма. Доза залежить від результату, який ви бажаєте отримати. Якщо ви прагнете до лікувального ефекту, то додавайте багато солі, якщо потрібна ванна з сіллю для схуднення в цілях профілактики, то застосовуйте сіль у невеликих кількостях.Особливу увагу при прийомі ванни з сіллю для схуднення зверніть на шкіру і її реакцію на сіль. Якщо на шкірі з'являється роздратування, то використовуйте трохи менше солі.

Для досягнення більшого результату в плані схуднення, в ванну з сіллю для схуднення додавайте ефірні масла. Щоб прибрати зайву вагу, позбутися целюліту,використовуйте цитрусові масла: масло мандарина, апельсина або грейпфрута. Як радять косметологи, не варто ванни з сіллю для схуднення приймати людям, у яких є протипоказання у вигляді алергії, або людям з чутливою шкірою, а також ванни з сіллю для схуднення не принесуть позитивних результатів людям,страждаючим серцево-судинними захворюваннями.

Температура води для ванни з сіллю для схуднення повинна досягати 35-39 градусів. Необхідно врахувати, що гарячі ванни завжди сприяють релаксації, а теплі, як правило, мають на меті тонізувати.

Ванні для схуднення слід приділяти -10-20 хвилин. Приймати ванни з сіллю слід через день або 2-3 рази на тиждень. Причому рекомендується пройти курс з 10-15 ванн з сіллю для схуднення.

Чутливу і занадто тонку шкіру необхідно захищати. Для цього у ванну з сіллю для схуднення слід додати настоянку з ромашки і низки. Обумовлено це тим, Що ці трави заспокоюють шкіру.

Ваш торс, а особливо область серця, не повинні бути у воді. В іншому випадку виникне проблема, пов'язана з підвищенням тиску.

Коли приймаєте ванну з сіллю для схуднення, рекомендується пити чай на травах або звичайний чай, але без цукру. Такі чаї виводять з організму зайву воду, а це сприяє схудненню.

За 1,5-2 години до прийому ванни з сіллю з метою схуднення не можна їсти, а після ванни краще прийом їжі скасувати на такий же термін.

Після того, як ви вийшли з ванни з сіллю для схуднення, відразу необхідно провести розтирання махровим рушником, потім добре закутавшись і півгодини відпочиньте.Щоб домогтися відчутних результатів у боротьбі із зайвою вагою, необхідно сольові ванни поєднувати з дієтою та фізичними вправами.

Якщо у вас серйозні захворювання серцево-судинної системи, перепади тиску, то, перш ніж приймати ванни з сіллю для схуднення, проконсультуйтеся з лікарем.Спеціаліст визначить вам необхідну кількість солі у ванній, тривалість і частотність прийняття ванн, а також середню температуру води.

Як вибрати кращу сіль.

Кращим варіантом для ванн з сіллю для схуднення є морська або океанічна сіль. Це пояснюється підвищеним вмістом в такій солі хлористого натрію.Морська сіль характеризується високим вмістом калію, який разом з натрієм очищає організм від продуктів розпаду, брому, який виробляє заспокійливий ефект на нервову систему і лікує шкірні захворювання, кальцію, який також заспокоює нервову систему, сприяє зміцненню клітинної оболонки, йоду,

який виводить з організму холестерин, і має протимікробну дію, магнію, який сприяє обміну всередині клітин і запобігає алергію.

Дуже корисними виявляються ароматизовані кольорові солі. До складу таких солей входять ефірні масла, а також гліцерин і мед. У будь-якій аптеці і магазині,який займається продажем косметичних засобів, можна купити такі солі. Перед тим як зробити покупку, необхідно прочитати склад солі і показання до застосування. Треба враховувати, що різні види масел підходять для різних типів шкіри, а також надає різний ефект на стан організму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити