Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Біг для схуднення

Біг для схуднення - чудове доповнення до повноцінного системі зниження ваги. Вже давно існує думка, що для того, щоб схуднути, потрібно бігати. Проте багато людей, які страждають від надмірної ваги, так і не змогли схуднути, скільки б вони не бігали. Справа в тому, що, для того, щоб схуднути,необхідно не просто вимотувати себе на стадіоні або біговій доріжці, а дотримуватися деяких правил, які допоможуть впоратися із зайвою вагою, які висуває біг для схуднення.Біг для схуднення, ходьба, танці, волейбол, баскетбол, заняття на степах,ходьба на лижах і ще багато інших видів фізкультури відносяться до аеробних навантажень і дуже корисні для серцево-судинної системи.

Біг для схуднення: поради для початківців

Починаючому бігунові перед тим, як почати тренування, слід відвідати лікаря, щоб дізнатися про стан здоров'я та можливі фактори ризику.Так як навантаження (біг для схуднення) для слабкого серця і добре розвиненою, тренованою серцево-судинної системи, мають значні відмінності. І для нетренованого людини навантаження (біг для схуднення) варто поступово збільшувати, починаючи з коротких пробіжок. Для того,щоб правильно розрахувати відповідну первісну навантаження необхідно враховувати такі фактори, як: вік людини, її стать, час відновлення частоти биття серця після фізичного навантаження, спортивне минуле, тривалість перерви після останніх занять спортом, стан суглобів на ногах і індекс Кетле,
тобто співвідношення зросту і віку до ваги.

Біг для схуднення і вік

Кожному віку і зростанню відповідає певний діапазон ваги, який вважається нормою. Якщо ця норма перевищується на 2-15% - це надмірна вага, на 15-30% - ожиріння, якщо більше 30% - сильне ожиріння, від чого рятує біг для схуднення.

Людині, яка страждає надмірною вагою, повністю протипоказаний такий вид бігу, як «джогінг», тобто біг для схуднення підтюпцем. Кращим варіантом для нього буде інтервальна тренування, що представляє собою чергування бігу і ходьби.

Для людей, які страждають ожирінням, підходить тільки ходьба як біг для схуднення.Це пов'язано з великим навантаженням на суглоби ніг і підвищеним їх травматизмом. Якщо ви мали в минулому травми коліна або інших суглобів на ногах, то навантаження (біг для схуднення) для вас має порекомендувати лікар.

У тому випадку, якщо вік починаючого бігуна більше тридцяти років і він переніс хворобу серцево-судинної системи,йому просто необхідно перевірити час відновлення після спортивного навантаження (біг для схуднення). Для того, щоб виміряти швидкість відновлення організму, потрібно виміряти пульс до біговій навантаження, потім виміряти відразу після навантаження, далі вимірювати пульс через кожну хвилину, і так продовжувати,поки ритм биття серця не відновиться до початкового рівня. Швидкість відновлення і рівень тренованості судин визначається швидкістю відновлення пульсу. Найлегше визначити ступінь відновлення так: виміряти пульс, зробити двадцять присідань і потім контролювати швидкість відновлення пульсу,чого вимагає професійний біг для схуднення. Якщо на це йде близько двох хвилин, це хороший результат. Якщо вимагає біг для схуднення більше часу, значить, тренованість судин недостатня.

Для постійного контролю пульсу під час тренувань непогано буде купити пульсометр.Це відмінна можливість контролю рівня навантажень з урахуванням персональних здібностей, чого вимагає біг для схуднення.

Максимальне навантаження слід визначати з урахуванням індивідуальної тренованості, віку та ваги. Її можна визначити за затруднительности мови, при максимальному навантаженні неможливо вимовити навіть слово.Навантаження такого ступеня повинна бути короткочасною. Посилювати навантаження під час тренування необхідно поступово. Також і закінчувати тренування (біг для схуднення) потрібно закінчувати в кілька етапів: знизити темп бігу, перейти на швидку ходьбу, потім знизити темп ходьби і зупинитися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити