Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Лазерна ліпосакція

Для зміни контурів тіла найбільш безпечним і безболісним способом застосовують новий технологічний метод - лазерну ліпосакцію. Суть методу лазерної ліпосакції полягає в тому, що через прокол шкіри голкою(що є більш безболісним, ніж розріз шкіри) лазер вибірково впливає на жирові клітини організму і руйнує їх. У результаті впливу лазера зруйновані жирові клітини зникають. Даний метод дозволяє не використовувати відсмоктування жиру при проведенні операції на невеликих площах.

Ну а якщо багато жиру, розпалі жирові клітини видалять шляхом відсмоктування під низьким тиском. При використанні лазерної ліпосакції стимулюється вироблення еластину і колагену, що приводить до природного розгладженню і натягу шкіри(ліфтінгу) і її більш здорового вигляду. Застосовуючи лазерну ліпосакцію можна бути впевненим у тому, що на шкірі не залишиться шрамів і нерівностей, оскільки не відбувається розрізів шкірних покривів.

Апаратура, що використовується для лазерної ліпосакції.

Апарат для лазерної ліпосакції SmartLipo виробництва італійської компанії DEKA широко використовується на території нашої країни.