Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Спиртні напої і група крові

Зло, принесене людству алкоголем, безперечно. Однак, згадуючи руйнуючий алкоголь, ми має на увазі насамперед високоградусні продукти, що містять етиловий спирт. Інші спиртні напої рекомендовані облада телям тієї чи іншої групи крові.

Нагадаємо, що володарям I групи крові можна вживати пиво, червоне або біле вино (нейтральні продукти), власникам II групи крові - червоне вино (корисний продукт) і біле вино (нейтральний продукт), власникам III групи крові - біле і червоне вино (нейтральні продук ти), власникам IV групи крові - червоне і біле вино, пиво (нейтральні продукти).Вживання спиртних напоїв має бути строго до зірованним. На один прийом не слід брати більше 150 мл вина або 500 мл пива. Частота вживання спиртного в тиждень не повинна бути більше 3-4 разів.

Вина і пиво рекомендується пити після їжі, а не до неї; Це послабить дію алкоголю, зробить його справді благотворним.

Користь від регулярного помірного споживання вина давно доведена європейськими лікарями, і ми маємо право почати пере нимать їх досвід.

Рекомендується вибирати легкі червоні і білі вина хорошої якості, які не піддавалися кріпленню. Серед сортів пива слід віддавати перевагу тим, які зі тримають мінімум консервантів.

Збитні

1. Простий збитень

1 кг меду

20 г хмелю

5-7 г кориці, гвоздики, меліси (м'яти)

4 л води

Розчинити мед в окропі, додати хміль і прянощі і прокип'ятити 2 - 3 години. Пити гарячим, як чай.

2.Сбітень суздальський


150 г меду

150 г цукру

15 г кориці

15 г імбиру

15 г кардамону

15 г лаврового листа

1 л води

Мед змішати з водою і кип'ятити 20 хвилин, додати прянощі і ще кип'ятити 5 хвилин. Процідити через марлю. Пити гарячим, як чай.

3. Сбітень Володимирський

200 г меду

5 г гвоздики

5 г кориці

5 г імбиру

5 г лаврового листа

1 л води

Мед змішати з водою і кип'ятити 20 хвилин, додати прянощі і ще кип'ятити 5 хвилин. Процідити через марлю. Пити гарячим, як чай.

Додати коментар


Захисний код
Оновити