Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

II група крові

М'ясо та птиця

Для володарів II групи крові м'ясо - далеко не основне джерело енергії. Засвоюється воно погано. Рослинні білки тут набагато переважніше. Доброю заміною м'ясу може бути білок, що міститься в соєвих продуктах, а також дари моря. М'ясо дрібної і великої рогатої худоби у обладаг телей II групи збільшує вміст, травних токсинів, а запасається воно не у вигляді білка, а у вигляді жиру. Той, хто вирішив схуднути, повинен повністю відмовитися від м'яса. Лише зрідка можна вживати нежирну курятину або індичатину, попередньо знявши з неї шкірку.Морепродукти

Для володарів II групи крові морепродукти - дуже

важливе джерело білка. Крім того, риба містить цінні жирні кіслоУи. Риб'ячий жир - унікальне за своїм хімічним складом речовина - сприяє профілактиці сер дечно-судинних захворювань. Тим, у кого II група крові, рекомендується вживати рибу разом з рослинними бел ками. Сорти риби з ніжним білим м'ясом вживати неже лательно.

Яйця

У яйцях немає речовин, корисних для володарів II групи крові. Однак 1-3 рдза на тиждень ви можете з'їсти варене куряче або індиче яйце. В організм володаря II гру пи крові надходить і так достатньо білків, і немає потреби пе регружать серцево-судинну систему холестерином, кото рого так багато міститься в яйцях.

Молочні продукти

Більшість молочних продуктів не рекомендується вживати власникам II групи крові: у крові цієї групи про разуются антитіла на лактозу і основний цукор незнятого молока. При вживанні молочних продуктів можливі розлади імунітету, а також захворювання, які проявляються утворенням слизу в порожнинах, наприклад, гайморит.

Володарям II групи крові рекомендовані соєві заме нитель молока: саме вони принесуть організму максималь ную користь. Можна вживати в невеликих кількостях козяче молрко і кисломолочні продукти.

Жири рослинні

Тим, у кого II група крові, потрібно зовсім мало жирів. Оптимальна кількість рослинного (оливкової або льня ного) олії на добу становить 1-2 столові ложки. Про упот ребленіе тваринних жирів мова взагалі не повинна заходити.

Горіхи і плоди зерняткових культур


Раціон володарів II групи може включати самі раз нообразние горіхи і насіннячка. Вони є дуже хорошим джерелом білка. Найбільшу користь принесе арахіс і тиць ються насіння. Ті, у кого є проблеми в травленням, повинні використовувати арахісовий настій.

Бобові

Володарі II групи крові дуже хорошореагіруют на ба га бобові. Ці продукти грають важливу роль в їх раціоні, забезпечуючи організм настільки необхідним білком. Але в той же час деякі бобові уповільнюють процес обміну речовин, що, зокрема, може сприяти виникненню зайвої ваги.

Для володарів II групи крові соя - повний набір жит ненно необхідних білків. Різноманітність способів приготування лення, приємний смак роблять сою важливою складовою частиною харчування. Є відомості про те, що соя для володарів II гру пи крові є хорошим засобом профілактики онко логічних захворювань.

Крупи і хліб

Володарі II групи крові можуть вживати круп'яні вироби і хліб один або два-три рази на тиждень. Рекомендована гречана крупа, що надає оздоровлюючий і очища ющее дію, рисовий хліб, хліб із соєвого борошна, хліб з пророщених зерен пшениці. Найбільш шкідливі манна кру па, хліб з цільнозернового борошна і ще деякі продукти.

Овочі

Овочі - важлива частина раціону володарів II групи кро ві. Вживати овочі рекомендується переважно в си ром вигляді або приготовані на пару. Найчастіше потрібно їсти зеле ниє овочеві салати, салати-асорті з овочів. В якості імуностимулюючих засобів дуже корисні часник і хрін надають очищаючу дію і сприяють хата лению від зайвої ваги.

Фрукти і ягоди (а також соки з них)

Володарям II групи крові рекомендується їсти фрукти і ягоди як можна частіше. Особливу увагу слід приділяти фруктам і ягодам, що дає лужну реакцію: так можна нейтралізувати дію кислоти, яка утворюється в ми шечной тканини під впливом круп і хліба. З цитрусових для володарів II групи крові особливо корисні грейпфрут (він нейтралізує кислоту в організмі) і лимон (він сприяє видаленню слизу, а значить, схудненню). У їжу рекомендує ся побільше вживати традиційні для нашої країни сливи, вишні, а також ягоди - журавлину, чорницю, ожину та інші.

Спеції та прянощі

Для володарів II групи крові спеції - засіб, за Виша імунітет, особливо імбир. Фукус пухирчастий (морська водорість) забезпечить організм потрібною кількістю цінних мінеральних солей і йоду.

Додати коментар


Захисний код
Оновити