Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Роздільне харчування

Роздільне харчування (меню) - це перший крок до здорового способу життя. Надзвичайно актуальне в нинішній час здорове роздільне харчування наклало табу на солідний список звичних для нас продуктів і позначило ряд певних правил, в повній відповідності з якими ми повинні вибудувати нашу нову гастрономічну культуру.Ось тільки подобірать просто здорові продукти цього зовсім недостатньо: вони повинні ще й бути поєднуються між собою, що і пропонує меню "Роздільне харчування".

 

До чого ж все це? Принципи роздільного харчування кажуть, що в один час вживати в їжу варто лише ті продукти, які не заважатимуть засвоєнню один одного. Першочергово,само собою, мова йде про вічну боротьбу білків і вуглеводів: як стверджує роздільне харчування, на нормальне переварювання білка йде значно більше часу, ніж на нормальне переварювання вуглеводів. У результаті якісь з речовин вже не можуть повноцінно засвоїтися організмом людини, а які-то просто осядуть мертвим вантажем на стінах нашого кишечника. Власне, від таких продуктів травлення можна позбутися лише за допомогою Детокс, а також очищувальних дієт. Значно простіше начально підходити розумно до власного щоденного меню і намагатися уникати головної помилки, на думку роздільного харчування, а саме -поєднання непоєднуваного.

Роздільне харчування: меню

Для прикладу - стандартне меню роздільного харчування. Зверніть свою увагу на те, з чим прийнято їсти м'ясо і рибу.

Роздільне харчування (меню): Сніданок: каші приготовані на воді, яйця в будь-якому вигляді з додатком листових овочів і зеленню,сир зі сметаною або ж будь-які з бажаних вами фруктів. Вибираєте зі списку одне блюдо для себе: або яєчня, або фрукти, не слід закушувати яєчню яблуком, а на десерт з'їдати солодкий сир.

Роздільне харчування (меню): Обід: м'ясо, але тільки з некрохмалистими овочами (забудьте про такий звичному для вас поєднанні як м'ясо + картопля),салат приготований із зеленню, листовими овочами і сиром, овочеві супи, але без м'яса.

Роздільне харчування: Вечеря: риба з овочами, рис із зеленню, овочевий салат.

Початківці в роздільному харчуванні постійно скаржаться на одноманітність. Насправді більшість готових меню (роздільне харчування) не відрізняються творчим підходом в приготуванні їжі, з цієї причини стандартні схеми можна застосовувати тільки як наочний приклад.Наступний етап - це формування свого особистого меню роздільного харчування.

Роздільне харчування: індивідуальне меню

Роздільне харчування являє собою, першочергово, розподіл всіх продуктів їжі на три групи: білки, вуглеводи і нейтральні продукти харчування. До білків відносять рибу, м'ясо, яйця, горіхи, молочні продукти, а також бобові. Вуглеводи,як стверджує роздільне харчування, - це картопля, фрукти, крупи, сахаросодержащие борошняні вироби. Нейтральні продукти в меню роздільного харчування: зелень, тваринні жири, жирний сир, а також сир.

Дотримуючись жорсткої заборони, яке регламентує роздільне харчування, можна відразу накласти вето на будь-які з бутербродів з сиром або м'ясом,на поєднання картопля + м'ясо, риба + рису, м'яса + макарони. Зверніть також свою увагу і на те, які десерти ви їсте: горіхи мають у складі великий обсяг білка, тому настільки актуальне кондитерський інгредієнт ніколи не піде вам на користь у змісті борошняних виробів.

Також актуальним в роздільному харчуванні залишилося і правило «все добре,якщо в міру ». Надлишок вуглеводів призводить до істотного збільшення ваги, а надлишок протеїнів приведе до вироблення сечової кислоти. З цієї причини не надто добре не страви, в одночас поєднують в собі борошно (і навіть у змісті соусу і панірування), картопля, а також крупи. Так само, як і приготований омлет з шинкою,яєчня з ковбасою і склянку молока наступний за м'ясним обедос. До слова, молоко слід поєднувати лише з фруктами і свіжими або вареними овочами.

На перетравлення різноманітних продуктів потрібні різні шлункові соки. Відповідно цьому правилу роздільного харчування,не слід їсти в один час борошняні вироби та фрукти: для перетравлювання фруктів шлунком секретируются кислі соки, які абсолютно не потрібні борошняним продуктам.
Найкраще їсти фрукти лише окремо від усіх інших продуктів або у змісті фруктових салатів. Але в такому випадку варто пам'ятати, що кавун і диня НЕ поєднані ні з чим,і є їх слід лише окремо, що й передбачає меню (роздільне харчування).

У реальному житті роздільне харчування вважають досить складним методом харчування, і правил існує значно більше. Кожен автор вважає обов'язком приділити увагу все новим і новим тонкощам,і теорія роздільного харчування рік від року просто з величезною швидкістю розростається. Тільки лише вам вирішувати, до якої міри ви бажаєте заглибитися в науку про здорову їжу + роздільне харчування, але точно можна сказати, що дотримання одних лише вищезазначених базисних принципів дозволить вам поліпшити своє самопочуття,позбавитися від зайвої ваги і навіть розлучитися з захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Просто слід зробити меню максимально різноманітним, і тоді ви навіть і не помітите, що від якихось, навіть з дитинства звичних страв довелося відмовитися назовсім.

Додати коментар


Захисний код
Оновити