Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієта-Броменталь

Дієта-Броменталь - це своєрідна методика схуднення. Борменталь-дієта являє собою цілісний комплекс психологічних технік, які спрямовані на зниження апетиту, зменшення об'єму шлунку, і, звичайно ж, мотивування людини на позбавлення від непотрібних кілограмів, вироблення звички їсти менше і швидше насичуватися.

Дієта доктора Борменталя грунтується на тому, що обжерливість найчастіше являють собою наслідок психологічних проблем, і що боротися треба першочергово з причиною. А то виходить, що люди кожну свою біду або навіть незначний стрессік прагнуть швиденько заїсти. Дієта-Броменталь іменує такі трапези і перекушування прийомами їжі з взагалі нехарчовими цілями.Дієта-Борменталь була розроблена в Росії, і існує вона вже півтора десятиліття, поєднуючи в собі прийоми НЛП, дихальної гімнастики і медитацій. Усього лише двадцять 5:00 тренінгів без яких або вагомих обмежень, а також фізичних навантажень.

У процесі схуднення по спеціалізованій Борменталь-дієті пацієнт проходить персональні консультації з психологами та іншими фахівцями, групові сеанси. Починається все з тестування, яке, власне, і виявляє причини зайвої ваги.

Перше заняття, яке призначає дієта-Броменталь, цілеспрямовано на те, щоб переключити організм з режиму накопичення жиру в необхідний режим витрачання енергії. Дієта-Броменталь застосовує методики, які знижують апетит, а також активізують обмінні процеси, пригнічуючи при цьому почуття помилкового голоду. Пацієнт потихеньку знаходить навички розумного харчування, які гарантує дієта-Броменталь.

На другому занятті, яке проводить дієта-Броменталь, відбувається обговорення виниклих труднощів і клієнти навчаються відрізняти «голод» від апетиту, і займаються спеціалізованої дихальної технікою.

Третє заняття, яке прописує дієта-Броменталь, присвячене душі, здійснюється спроба переходу на новий режим харчування, починаючи «нове життя». Дієта-Броменталь стверджує, що можна навчитися знаходити в житті задоволення, які не пов'язані з прийомом їжі. Знімаються всі м'язові затиски, а також хронічні спазми.


Далі підуть контрольні зустрічі, що призначає дієта-Броменталь, на яких обговорюватимуться всі виникаючі труднощі і закріплюватися отримані результати.

Вважають, що дієта-Борменталь ефективніше, ніж раніше пацієнт зважиться на боротьбу з вагою і чим менше запустить у дію свою психіку. Точно так само, як і з наркотиками, алкоголем - чим раніше усвідомлюєш себе залежним, тим краще результат.

Дієта-Борменталь не застосовує гіпноз або кодування, з цієї причини проти волі схуднути по ній просто неможливо. Тренінги, які регулярно проводить дієта-Броменталь, здійснюються кваліфікованими лікарями у вечірній час.

Відбір клієнтів на курс з Борменталю вельми суворий. Дієта-Броменталь суворо протипоказана тим, хто молодше 18 і старше 60 років. Методом Борменталя ні в якому разі не можна працювати з вагітними, а також жінкам, що годують, діабетиками та особами, які страждають на онкозахворювання або ж клінічними розладами психіки.

Дієта-Броменталь не рекомендована і тим, хто переніс інфаркт або інсульт.

Крім цього, дієта-Броменталь не працюватиме, в разі не повного курсу занять. У цьому випадку Ви чогось, безсумнівно, навчитеся, а по суті - просто даремно витратите свої кровні кошти.

Дієта Борменталя - спеціалізовані психологічні техніки, які призначені для пониження апетиту, зменшення об'єму шлунку та активізації обмінних процесів, для виникнення стійкої мотивації для схуднення, насичення від не великого об'єму їжі. Під час усіх сеансів, які проводить дієта-Броменталь, застосовують спеціалізовані медитативні, дихальні, нейролінгвістичне і багато інші методи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити