Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієта Ксенії Бородіної

Дієта Ксенії Бородіної буквально з кожним днем стає все більш популярною і затребуваною, як і ця чарівна телеведуча і світська левиця. Швидше за все, кожну жінку в тій чи іншій мірі цікавить життя знаменитостей - з ким живуть, чим цікавляться, що одягають, але основне - як вони підтримують свою форму?

Ну як, питається, вони отримують такі чудові результати, невже цілодобово сидять в тренажерних залах?Само собою, ні, без дієт досконалих форм фактично неможливо домогтися, навіть, незважаючи на всі запевнення деяких наших зірок у протилежному.

Однією з завидних фігур нашого бомонду виступає провідна відомого і скандального ТВ-проекту «Дом-2» - Ксенія Бородіна. Можливо, тому дієта Ксенії Бородіної настільки рейтингова.

Коли Бородіна змогла схуднути після народження дочки і істотно змінила власний імідж, всіх, природно, зацікавило питання - як у неї це вийшло?

Насправді, як же схудла Ксенія Бородіна, адже її схильність до повноти вельми помітна? Публічної леді допомогла дієта.

Чи горезвісна дієта Ксенії Бородіної, яка дозволяє оперативно позбуватися непотрібних кілограмів? Звичайно ж, є дієта Ксенії Бородіної - це огіркова система схуднення.

Бажаєте дізнатися, як схудла Бородіна після пологів?

Напевно, ще більше, ніж дієта Ксенії Бородіної, Вам цікаво, що штовхнуло її на таке серйозне випробування для сили волі, так як огіркова дієта накладає вагомі обмеження?

Виявляється ведуча відомого реаліті-шоу дуже хотіла здивувати власного чоловіка і піднести йому на День Закоханих себе, так би мовити, у всій красі.

Таке похвальне починання було підтверджено, відповідно, діями. Дієта Ксенії Бородіної всього за пару тижнів допомогла їй досягти необхідного результату.


Раз Бородіна змогла схуднути на дванадцять кілограмів (початково вона важила 58 кг, а після дієти її вага 46 кг), то, чому б і нам не скористатися таким досвідом і порадами, як дієта Ксенії Бородіної?

Огіркова дієта Ксенії Бородіної:

На сніданок дієта Ксенії Бородіної дозволяє вжити пару свіжих огірків і маленький шматочок хліба (житнього).

Обід дієта Ксенії Бородіної становить порція огіркового салату (у його складі огірки, зелень (будь-яка) і рослинне масло, а також з супу - теж необхідно приготувати тільки зі свіжих овочів.

На вечерю дієта Ксенії Бородіної дозволяє їсти тільки огірок або, в крайньому випадку, салат з огірків + рослинне маслом.

Дієта Ксніі Бородіної триває до повної перемоги, тобто до отримання необхідної ваги.

Маленьке доповнення - дієта Ксенії Бородіної дозволяє пару раз на тиждень міняти овочевий суп на шматочок відварного м'яса (нежирного). Варто запам'ятати, що при дієті Ксенії Бородіної необхідно з'їдати щодня три-чотири огірка (незгірш).

Тепер про недоліки і переваги, які таїть в собі огіркова дієта Ксенії Бородіної. До недоліків можна віднести навантаження на нирки, так як огірки на всі 95 відсотків складаються тільки лише з води. Переваги просто незаперечні - динамічна втрата ваги і активізація обмінних процесів в організмі, принесе Вам вельми відчутне стан легкості. Крім усього іншого, огіркова дієта Ксенії Бородіної дозволяє позбутися від шлаків, а разом з тим й істотно поліпшити стан Вашої шкіри.

Додати коментар


Захисний код
Оновити