Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дієта Протасова

Дієта Протасова - один з найпопулярніших на сьогоднішній день способів здорового харчування. Зараз дієта Протасова стабільно займає лідируючі позиції в рейтингу найбільш затребуваних методик схуднення, хоча процвітаючий дієтолог з Ізраїлю на просторах СНД заявив про себе з станиць преси ще в 1999 році сенсаційної агітацією: «Не робіть з їжі культу!», Що і стало головним принципом ефективної , простий, корисною і доступною кожному очищає організм дієти Протасова.За свідченням схудлих за місяць на 15 кг завдяки дієті даному способу харчування, дієта Протасова дійсно нормалізує процес обміну речовин, покращуючи самопочуття, фільтруючи мікрофлору кишечника за рахунок вживання овочів і фруктів, багатих на клітковину, вітамінами і мінералами. Однак свіжі овочеві і фруктові салати в необмеженій кількості (так само як і вода) протипоказані людям, страждаючим гастритом, виразкою шлунка, оскільки крохмаль в такій їжі викликає подразнення слизової оболонки шлунка, сприяючи загострення. Тому не варто міняти раціон харчування, як радить дієта Протасова, без попередньої консультації фахівця.

Якщо ж гастроентеролог офіційно, на основі медичного обстеження дозволив дієту Протасова, необхідно скласти режим харчування, який допоможе поступово, не настільки радикально і якісно, надійно звільнити організм від зайвих кілограмів і токсинів, шлаків, що не зменшуючи м'язову масу, а скорочуючи лише жирові відкладення.

Тому що дієта Протасова, яка не обмежує кількість прийомів їжі і їхній час, що забезпечує психологічний комфорт, скорочує її енергетичну цінність з 1500 Ккал до 1000 Ккал, до чого організм звикає в середньому за 35 днів, що і складає тривалість дієти Протасова. Розрахована на 5 тижнів дієта Протасова, відповідно, і змінює раціон харчування худне кожні 7 днів.

Отже, 1-ша і 2-га тижня дієти Протасова щедрі на сирі овочі, фрукти і знежирені кисло-молочні продукти. Дієта Протасова для сильних волею повних людей пропонує ідеальний раціон - 3 зелених яблука і 1 варене яйце в день, що перешкоджає дефіциту вуглеводів з високим вмістом глюкози, яка, по-перше, швидко розщеплюється і перетворюється на енергію, а, по-друге, дозовано насичує організм цукром, яким таким чином поступово відмовляється від солодощів.


3-й тиждень дієти Протасова радує голодуючого дієтичним (пісним), бажано відварною без солі і спецій м'ясом (курка, індик, яловичина) або рибою, що насичені білком, кальцієм і лактозою, а не жиром, який обмежений. На 15-й день дієти Протасова за рахунок введення в раціон м'ясних страв можна скоротити обсяг овочів, фруктів і молочних продуктів.

4-а і 5-а тижні, як запевняє дієта Протасова, найбільш демократичні. Оскільки дієта Протасова в цей період завершує формування збалансованого харчування і дозволяє пити каву, чай (без цукру).

Досягнувши за місяць досконалих форм завдяки помірним обмеженням у їжі, дієта Протасова рекомендує для стабілізації ваги дотримуватися такі принципи харчування:

1. вживання рідина не менше 2-х л на добу, максимум свіжих або відварених (консервованих і смажених не бажане) овочів і фруктів (за винятком бананів, винограду, динь, манго і сухофруктів з високим вмістом цукру), приправлених олією (не більше 3 -х столових ложок на день);

2. обов'язкову присутність знежирених кисло-молочних продуктів, так само як і пісного м'яса;

3. добова норма уживаних жирів - 35 гр.

Якщо строго дотримуватися поради відомого дієтолога Кіма Протасова, можна гарантовано схуднути, не зашкодивши, а оздоровивши організм, що не тільки забезпечить прекрасне самопочуття, активність і працездатність, але і дозволить посміхнутися власному відображенню в дзеркалі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити