Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Японська дієта

Японська дієта не може похвалитися дуже швидким результатом. Її сьогохвилинна ефективність досить низька. За тиждень, а обіцяє японська дієта, можна скинути всього 3-4 кілограми, а за весь курс - 7-8 кг. Але японська дієта по-східному мудра. Її ефект розрахований на довгий період впливу на організм після закінчення курсу. Ці позитивні зміни можуть протриматися до декількох років, що абсолютно не характерно для більшості сучасних дієт. Цей результат, який гарантує японська дієта, досягається завдяки нормалізації обміну речовин, що і є кінцевою метою японської дієти.Ви коли-небудь помічали, що на островах Японського архіпелагу дуже мало людей, які страждають надлишком ваги. На відміну від Америки, де все населення буквально схиблений на різноманітних фаст-фудах, жителі Японії віддають свою перевагу низькокалорійним продуктам, в яких міститься мінімальна кількість жирів і вуглеводів. Саме такий підхід був закладений в основу японської дієти, адаптованої для нашого слов'янського організму.

У першу чергу, вам доведеться попрощатися з глобальними постачальниками вуглеводів, чого вимагає японська дієта: цукром, алкоголем, кондитерськими виробами. Другим пунктом суворого контролю, який здійснює японська дієта, є відмова від солі в чистому вигляді, у тому числі всіляких розсолів. Стандартна тривалість дієти Країни Вранішнього Сонця (японська дієта) становить 13 днів. Якщо ви хочете отримати глобальний позитивний ефект, розрахований на довгі роки, то за наявності душевних сил термін японської дієти можна збільшити до 13 тижнів. Просимо зауважити, що 13 тижнів - це гранично максимальний термін, який пропонує витримувати японська дієта.

Японська дієта має ряд "плюсів": нежесткость і довгостроковий позитивний ефект. У число "мінусів" японська дієта може включити протипоказання при деяких хронічних захворюваннях, а також необхідність прийому додаткового комплексу вітамінів при тривалому терміні дієти. І те, й інше вимагає додаткової консультації терапевта й дієтолога, без чого японська дієта може бути менш ефективною і навіть шкідлива. До некомфортним психологічним відчуттям повинні бути готові ласуни, тому що виключення з раціону солодкого загрожує для них перепадами настрою, чим примітна японська дієта. У деяких людей японська дієта може викликати сухість у роті, яку легко перемогти за допомогою простої води. Газована і мінеральна вода, як і при всіх інших дієтах, є практично протипоказанням. У меню, яке склала японська дієта, є кава, який повинен бути тільки натуральним.

Отже, японська дієта пропонує вам меню на 13 днів. Їжа приймається тричі на день, при чому вечеря не повинен бути пізніше 18 годин.

Сніданок першого дня (японська дієта) складатиметься у вас з одного кави (несолодкого). На обід з'їжте 2 яйця круто, салат з вареної капусти з будь-яким рослинним маслом і 200 г томатного соку. Вечеря складатиметься з 200 г вареної риби нежирних сортів.

 Сніданок другого дня (японська дієта) запропонує вам склянку несолодкого кави і шматочок житнього хліба. На обід вам вважається салат з вареної капусти на рослинному маслі і 200 г вареної нежирної риби. На вечерю буде 100 г вареної несолоної яловичини або телятини і склянку звичайного чистого кефіру.


Сніданок третього дня (японська дієта) є точною копією сніданку в другий день. На обід ви можете посмажити собі на рослинному маслі кабачок або баклажан і з'їсти його в необмеженій кількості. На вечерю будуть 2 яйця круто, 200 г вареної несолоної яловичини або телятини, а також салат із сирої капусти з маслом.

Четвертий день (японська дієта) вас побалує одній свіжій морквою середнього розміру і свіжовичавленим соком одного лимона. На обід буде необхідно з'їсти 200 г вареної риби і запити її 200 г томатного соку. На вечерю вас чекає 200 г будь-яких фруктів.

Японська дієта п'ятого дня повністю повторює своїм раціоном день № 4.

Шостий день (японська дієта) ви почнете з несолодкого «порожнього» каву. Поняття «порожній» означає, що кава вам доведеться пити навіть без маленького шматочка хліба. На обід вас чекає півкілограма (!) Несолоній вареної курки. На гарнір у вас буде салат зі свіжої моркви та капусти з рослинним маслом. Вечеря вам замінять 2 яйця круто і одна подрібнена свіжа морква середнього розміру з маслом.

На сьомий день (японська дієта) вам доведеться обмежитися на сніданок тільки склянкою зеленого чаю. Під час обіду з'їжте 200 г вареної несолоної яловичини або телятини. На вечерю вам дається право вибирати меню самому. Вибирайте будь-які варіанти вечері попередніх днів, крім дня № 3.

Восьмий день (японська дієта) вам приготував на сніданок чашечку несолодкого кави без хліба. В обід - повна нірвана у вигляді 500 г вареної курки, а також салат зі свіжої моркви та капусти на рослинному маслі. Вечеря восьмого дня повністю відповідає вечері дня шостого.

На дев'ятий день (японська дієта) вас знову в якості сніданку чекає свіжовичавлений сік одного лимона і одна свіжа морква середнього розміру. На обід у вас буде склянку томатного соку, щоб запити 200 г вареної риби. На вечерю обмежитеся 200 грамами будь-яких фруктів.

Сніданок десятого дня (японська дієта) знову не дозволить розслабитися і запропонує тільки несолодкий кави без хліба. На обід вас чекає нове блюдо - 50 г сиру, який приплюсовується до одному яйцю круто і трьом свіжим морквинам з рослинним маслом. А ось на вечерю вас чекають знову тільки 200 г фруктів.

Японська дієта одинадцятого дня вирішила вас «побалувати» на сніданок шматочком житнього хліба і несолодким кави. На обід буде смажений на рослинній олії кабачок або баклажан, якого ви можете з'їсти скільки вам завгодно. Вечеря складатиметься з 200 г вареної яловичини, свіжої капустою на рослинному маслі і двох зварених круто яєць.

На дванадцятий день (японська дієта) ранок почнеться з чашки несолодкого кави і маленького шматочка житнього хліба. День продовжиться обідом з шматочка вареної риби вагою 200 г і салатом зі свіжої капусти на рослинному маслі. На вечерю доведеться обмежитися 100 г вареної яловичини і 1 склянкою кефіру без добавок.

Останній тринадцятий день (японська дієта) ви почнете зі склянки кави без хліба. На обід з'їжте, будь ласка, два яйця круто і варену капусту з рослинним маслом. Все це запейте стаканчиком томатного соку. В якості останньої вечері у вас буде 200 г вареної риби.

Примітка. Якщо вам просто не лізе в горло шматок несолоній вареної риби, то в крайньому випадку японська дієта дозволяє рибу посмажити, однак вам необхідно хоча б зрідка чергувати смажену рибу з вареної, чого вимагає японська дієта.

Бажаємо вам гарної фізичної форми та відмінного бойового духу, збережені на тривалий час, що гарантує японська дієта.

Додати коментар


Захисний код
Оновити